Witaj!

 

Nazywam się Kinga Czarnobil. Z zawodu jestem prawnikiem. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku Prawo ochrony środowiska ze szczególnym uwzględnieniem prawa wodnego na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Staram się żyć minimalistycznie i wprowadzać do swojego życia zasady zero waste.

 

"Wymiar Natury" to inicjatywa, którą tworzę nie tylko z miłości do natury, ale także przez wzgląd na potrzeby ludzi współczesnych oraz przyszłych pokoleń – oddychania czystym powietrzem, picia czystej wody, jedzenia niezanieczyszczonej żywności, odpoczywania w otoczeniu niezaśmieconego krajobrazu, życia w czystym środowisku.

 

Prowadzę ten blog, żeby z jednej strony przybliżać prawne aspekty ochrony środowiska, w tym podpowiadać jakimi instrumentami prawnymi można się posłużyć, występując w ochronie przyrody, jakie wymagania na korzystających ze środowiska nakładają przepisy oraz jak skorzystać z dofinansowań i ulg dla przedsięwzięć proekologicznych. Z drugiej strony pokazuję swoje podejście do życia minimalistycznego i zero waste. Daję własne, praktyczne wskazówki jak ograniczyć odpady oraz mądrze dysponować zasobami, żeby ich nie marnować.

 

Mam nadzieję, że każdy kogo interesuje ochrona środowiska i ruch zero waste, znajdzie tu dla siebie ciekawe i wartościowe treści.

 

Zapraszam do lektury!

PODZIEL SIĘ:
Copyright © 2020-2021 Wymiar Natury

Regulamin zamawiania

Polityka Prywatności i Cookies

STRONA
kontakt@wymiarnatury.pl
KONTAKT