O sklepie

Dlaczego Wymiar Natury?

Sklep Wymiar Natury powołałam do życia z myślą dotarcia do polskich konsumentów ze zdrowszymi i bardziej ekologicznymi alternatywami do sprzątania domu niż konwencjonalna chemia domowa.
ziemia (1)

01.

Dla zdrowia

Kiedy zastanowimy się, co jest dla nas w życiu ważne, w czołówce zwykle jest rodzina i zdrowie. Spoiwem natomiast jest dom – miejsce odpoczynku, regeneracji po pracy, zabawy i nauki, budowania więzi z bliskimi, schronienie. Bezpieczny i zdrowy dom możemy tworzyć na co dzień, stosując produkty do sprzątania nieszkodliwe dla zdrowia naszego, naszej rodziny i naszych czworonożnych przyjaciół.

Kinga - wianek trzymany w rączce

02.

Dla planety

Na sercu leży mi dobro naszej planety. Dlatego stosuję i zachęcam do stosowania gotowych ekologicznych środków czystości lub przygotowywania własnych z zastosowaniem bezpiecznych dla środowiska składników. Dzięki temu jesteśmy w stanie realnie poprawić jakość naszej wody i naszego powietrza, po to, aby zachować Ziemię w stanie możliwie najmniejszego skażenia z korzyścią dla nas, naszych dzieci i kolejnych pokoleń, a także dla stworzeń, z którymi się nią dzielimy.

03.

W duchu
zero waste

Proponuję alternatywy dla jednorazowości i plastiku wykonane z tworzyw naturalnych albo z odzysku, dzięki którym łatwo posprzątasz i zorganizujesz swój dom w duchu eko i zero waste.

zero waste (1)
Kinga - słoiki

04.

Wspieram
polskie marki

Ważne jest dla mnie wspieranie lokalnych producentów i rodzinnych manufaktur, dlatego spotkasz tu głównie produkty polskich marek.

Marka Wymiar Natury

Wymiar Natury to także moja własna marka tekstylnych artykułów użytku domowego, takich jak woreczki na zakupy, ściereczki kuchenne. Szyję sama, więc każdy produkt przechodzi przez moją własną rygorystyczną kontrolę. Przyświeca mi idea niemarnowania, więc staram się wykorzystywać do końca każdy skrawek materiału. A jeśli wyrób uważam za nieudany – przerabiam. Wybieram dobrej jakości tkaniny naturalne, także niechciane resztki i materiały z drugiego obiegu.

Zapraszam Cię do Wymiaru Natury!
Kinga Czarnobil